RSS
sobota, 22 lutego 2014
Gdy zaczęłam jak zawsze poranne tourne po ulubionych blogach, z Karaibów wrócił pan Wen. Rozłożył swoje rzeczy w przedsionku i poleciał do biurka. Jeny, jak on zasuwał! Aż długopis śmigał po papierze. A tak w ogóle to nazywa się Zdzisiek. Potem wstał i zaprezentował swoje dzieło. Ja momentalnie usiadłam do komputera i zaczęłam pisać. Nie to nie jest rozdział. Rozdział będzie w niedzielę. Wszystko se w główce ułożyłam. Teraz tylko napisać rozdział. Ale wracając do tego co teraz piszę, to moi drodzy, jest miniaturka. Sami zobaczycie o czym. Jeszcze się rozpiszę na koniec.
czwartek, 06 lutego 2014
Oto ja, a zza mnie nieśmiało wychyla się siódmy rozdział. Oby wam się spodobał. Puma
wtorek, 04 lutego 2014

Ogłaszam, że rozdziału nie będzie do czasu gdy Wrona nie usunie zdjęcia, które jej wysłałam w przypływie wściekłości. Wielkie brawa dla Wrony!

 

 

Fumcia

 

 

P.S. Pomóżcie mi usunąć to zdjęcie! Wspólnymi siłami poprośmy(dość gwałtownie:D) o to Veri!

19:14, puma2410
Link Komentarze (10) »
poniedziałek, 03 lutego 2014
Nie jestem z niego specjalnie zadowolona:( Lecz zapraszam do czytania i komentowania:) Puma P.S. Nie jestem co do tego pewna, nie chcę rzucać słów na wiatr, lecz mówię,że dzisiaj może ukazać się jeszcze jeden rozdział. Powtarzam: MOŻE!
niedziela, 02 lutego 2014
Taka mała zapowiedź następnych rozdziałów:D Zachęcam do czytania i komentowania:P Pumcia
piątek, 31 stycznia 2014
To ostatnia notka na dzisiaj:( Ale jutro macie obiecaną przynajmniej jedną notkę:) Mam nadzieję że wam się spodoba i proszę o komentarze podbudujące moje ego Wasza Puma
Długo pisany,trzeci rozdział. Mam nadzieję że wam się spodoba:) Wasza Puma P.S. Gdyby były jakieś niejasności to proszę o pytania w komentarzach;) 2P.S. Ten rozdział jest dedykowany naszej małej Veri(Wronie),która wsparła mnie w trudnej chwili, jaką był kryzys weny. Brawa dla Wrony!
wtorek, 28 stycznia 2014
Mam nadzieję że wam się spodoba:D Następny wpis jutro lub pojutrze, zależy od pana Wena:)

Oświadczam wszem i wobec że rozdział dzisiaj o 21:) Troszkę dłuższy,chociaż niewiele:|

17:53, puma2410
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 27 stycznia 2014
Cieszę się że ktoś się zainteresował moim blogiem, jednakże uprzedzam że ja sama nie mogę powstrzymać się od dodawania komentarzy;) Następny rozdział jutro lub pojutrze:) Jeszcze zobaczę:) Pum
 
1 , 2